Dominika Kamykowska

dominika kamykowskaNazywam się Dominika Kamykowska. Urodziłam się 12 listopada 1997 roku w Sławnie obecnie mam 16lat. Mieszkam wSycewicach. Mam troje rodzeństwa, które bardzo lubię. Obecnie uczę się w gimnazjum w Sycewicach, od września 2013 rozpocznę naukę w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

Interesuję się muzyką i fotografią.Nie mam ulubionego wykonawcy.Słucham prawie wszystkich gatunków muzyki, oprócz metalu i klasyki.Często słyszę, że jestem osobą miłą, zabawną i gadatliwą.
Jestem zwykłą 16-latką i jak każdy, mam swoje plany i marzenia, które chciałabym zrealizować w przyszłości. Jednym z moich marzeń jest dostanie się do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.
Do projektu „ Pomorscy osadnicy” trafiłam dzięki dyrektorowi mojej szkoły oraz dzięki mojej nauczycielce języka niemieckiego.

Projekt „Pomorscy osadnicy” trwał od kwietnia 2013 roku. Podczas wykładów historycznych poznaliśmy historię Pomorza oraz zobaczyliśmy jak wygląda praca w archiwum państwowym. Na warsztatach fotograficznych wgłębiliśmy się w tajniki fotografii nie tylko przez wykłady, ale również przez fotografowanie siebie nawzajem.Podczas warsztatów dziennikarskich poznaliśmy tajniki tego zawodu, cechy dobrego dziennikarza oraz uczyliśmy się operować profesjonalną kamerą. Natomiast podczas zajęć multimedialnych pracowaliśmy nad stroną internetową. Po zrealizowanych warsztatach jeździliśmy do osadników, nagrywaliśmy wywiady oraz słuchaliśmy ciekawych historii. Projekty były bardzo ciekawe, wiele się z nich dowiedziałam, poznałam ciekawych ludzi oraz nawiązałam znajomości na całe życie. Szczerze polecam innym młodym osobą udział w projektach tego typu ponieważ można w sposób przyjemny i ciekawy pogłębić swoją wiedzę w danych kierunkach, poznać nowych ciekawych ludzi oraz poznać taką historię, której z żadnych książek nie przeczytamy