Wirtualne spacery

Wirtualne spacery

Fotografia przedstawia wnętrze Cerkwi pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Słupsku. Klikając na ten obrazek zostanie uruchomiony program, który umożliwi wirtualny spacer po tym obiekcie.

Cerkiew pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Słupsku

Prawosławna cerkiew parafialna. Należy do dekanatu Koszalin diecezji wrocławsko-szczecińskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego. Cerkiew mieści się w neogotyckim, dawnym kościele ewangelickim z końca XIX w. przy ulicy Zygmunta Krasińskiego, adaptowanym dla potrzeb parafii prawosławnej w 1946. We wnętrzu świątyni umieszczono XIX-wieczny ikonostas. Budynek ozdobiono charakterystyczną kopułą.

Fotografia przedstawia wnętrze KOŚCIOŁA MARIACKIEGO w Słupsku, na pierwszym planie jest widoczny ołtarz. Klikając na ten obrazek zostanie uruchomiony program, który umożliwi wirtualny spacer po tym obiekcie.

Kościół  Mariacki

Fotografia przedstawia front budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku. Klikając na ten obrazek zostanie uruchomiony program, który umożliwi wirtualny spacer po tym obiekcie.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku